Przejdź na nasz aktualny portal: www.Mindly.pl


 

 

Dlaczego z rodowodem

czytano 5471 razy

Dlaczego z rodowodem

Rasa buldog francuski od lat jest bardzo modna. Dlatego powstało wiele pseudohodowli, które mają psy tylko podobne do buldogów francuskich .

Wraz z modą pojawia się mnstwo psów podobnych wygladem do buldożków jednak  często SA to psy o chorej psychice i mnóstwem różnorakich chorób. Dlatego nie wolno kupować psa bez poświadczonego pochodzenia. Odradzam szukania psów na targowiskach czy u pseudohodowców. Handlarze żerują na wrażliwości osób, które nie potrafią się oprzeć ślicznemu, małemu szczeniakowi. Wiele z tych psów jest źle odchowanych, nie można zobaczyć ich rodziców. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że szczenię za szybko oddzielono do matki i rodzeństwa, a wówczas może mieć zaburzenia natury psychicznej takie jak np. aspołeczność, agresywność.  Kupując u renomowanego hodowcy mamy pewność, że nabędziemy psa zdrowego - po przeglądzie miotu, odrobaczonego, zaszczepionego, oznakowanego, z dowodem osobistym czyli metryką urodzenia, książeczką zdrowia oraz wyprawką.

 

     data edycji: 2011.05.02 16:52
Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji BuldogFrancuski.wortale.net.Dodaj komentarz
Wszelkie prawa zastrzeżone © projektowanie profesjonalnych stron dla firm idea4you.eu | System CMS | | mapa witryny | login